Twoje zamówienie

Godziny otwarcia

 • PON - PT: 7.00 - 17.00
 • SOB: 8.00 - 14.00

Wyszukiwarka

Szukanie zaawansowane

ATLAS GRUNT NKP 5KG - BAŃKA!

ATLAS GRUNT NKP 5KG - BAŃKA!

49,90pln

Zapytaj o produkt

Dostępność: Dostępny natychmiast

Wysyłka w ciągu: 48h

Producent:ATLAS

Opis produktu

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • formuła koloidalna
 • dostosowuje się do każdego podłoża
 • gotowy do użycia
 • głęboko penetrujący
 • bez zacieków
 • nie wybłyszcza powierzchni
 • opakowanie 5 kg
 •  

KOLOIDALNA FORMULA - ATLAS GRUNT NKP jest inteligentną koloidalną kombinacją cząstek polimeru różnego rodzaju i różnej wielkości, rozpoznającą podłoże, na którą jest aplikowana.
W zależności od potrzeb:
-głęboko penetruje porowatą strukturę podłoża, wzmacniając je,
-działając powierzchniowo efektywnie redukuje nasiąkliwość podłoża i przygotowuje je przed aplikacją kolejnych warstw.


DOSTOSOWUJE SIĘ DO KAŻDEGO PODŁOŻA - inteligentna koloidalna struktura gruntu, stworzona dzięki zdyspergowanym różnej wielkości cząsteczkom polimeru, pozwala używać gruntu bez rozcieńczania na wszystkich podłożach nasiąkliwych i pod wszelkiego rodzaju warstwy wykończeniowe.


SILNIE PENETRUJE I WZMACNIA PODŁOŻE - żelowy grunt o podwyższonej lepkości zaraz po naniesieniu wytwarza na powierzchni warstwę o grubości kilkudziesięciu µm. Grunt zakumulowany na powierzchni, systematycznie i głęboko wnika w strukturę podłoża mineralnego, wzmacnia je i podnosi adhezję kolejnych warstw.
NIE WYBŁYSZCZA POWIERZCHNI - koloidalna kombinacja dyspersji polimerowych o różnej wielkości cząstek, powoduje, że powierzchnia nie wybłyszcza się i po wyschnięciu jest satynowo – matowa. Grunt nie pozostawia na powierzchni elastycznej błony, która mogłaby spowodować trudności z aplikacją kolejnych warstw.


NIE TWORZY ZACIEKÓW - żelowa konsystencja wyrobu umożliwia idealne rozłożenie wałkiem, pędzlem lub agregatem, bez powstawania zacieków.

 

GŁÓWNE WŁAŚCIWOŚCI:

Nie kapie podczas aplikacji – jest produktem o żelowej konsystencji gotowym do użycia bez rozcieńczania wodą. W postaci nierozcieńczonej pozwala na aplikację bez przykrego efektu kapania i chlapania, co jest istotne zwłaszcza przy nanoszeniu gruntu na ścianę lub sufit
Koloidalna kombinacja żywic polimerowych oraz specjalnie dobranych zagęstników pozwala na:

- nabieranie na narzędzie 2x więcej produktu niż w przypadku standardowych gruntów, umożliwiając gruntowanie jednorazowo 2x większej powierzchni,
- szybszą aplikację – eliminując konieczność częstego uzupełniania produktu na narzędziu,
- czystszą pracę – bez zabezpieczenia powierzchni przed zabrudzeniem i zachlapaniem gruntem podczas aplikacji (żelowa konsystencja gruntu w sposób znaczący redukuje chlapanie, również przy gruntowaniu sufitów).

Działa ekspresowo – przystąpienie do olejnych prac możliwe jest po:

- 15 minutach - pod klejenie płytek na podłożach cementowych,
- 30 minutach - pod gładzie sypkie bądź dyspersyjne, wyprawy tynkarskie, pod klejenie płytek na podłożach anhydrytowych,
- 60 minutach - pod malowanie, kleje do tapet, wodorozcieńczalne kleje do wykładzin dywanowych, hydroizolacje dyspersyjne,
- 90 minutach – w wypadku przygotowania ściany pod systemy ETICS,
- 120 minutach - pod podkłady i posadzki.

Zwiększa wydajność farb - wyrównując chłonność gruntowanego podłoża, zwiększa wydajność powłok malarskich.
Ułatwia aplikację kolejnych warstw - powłok malarskich, klejów, gładzi i szpachlówek, podkładów i posadzek samopoziomujących, klejów do wykładzin dywanowych, klejów do tapet, klejów do izolacji termicznej itp.

GRUNT GOTOWY DO UŻYCIA – BEZ KAPANIA I CHLAPANIA

 

Nierozcieńczony grunt pozwala na komfortową aplikację:

- na każdą powierzchnię, zwłaszcza na ścianach i sufitach,
- pod każdy rodzaj warstwy wykończeniowej.

 

 • Wiąże luźne cząstki na powierzchni podłoża - po odpyleniu powierzchni, efektywnie wiąże wszelkie luźne cząsteczki pyłu, kurzu itd.
 • Przeznaczony do aplikacji w podwyższonej temperaturze – rekomendowany do użycia w zakresie od 5 °C do 35 °C.
 • Do wewnątrz i na zewnątrz budynków.
 • Bezrozpuszczalnikowy.
 • Do nanoszenia wałkiem, pędzlem lub metodą natryskową.

# Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane produkty były prawidłowo opisane, a fotografie w pełni przedstawiały oferowany towar. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zgłoś nam problem i skontaktuj się z obsługą sklepu.

Zapraszamy do dodania opinii o ATLAS GRUNT NKP 5KG - BAŃKA!

(5/5)
Zamówienia telefoniczne 601 - 052 - 523
Oprogramowanie sklepu: GOshop

Drogi Kliencie w dniu 25 maja 2018 r., zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną Polityką Prywatności oraz Ogólnymi warunkami handlowymi. Dowiedz się więcej

Zamknij