Twoje zamówienie

Godziny otwarcia

  • PON - PT: 7.00 - 17.00
  • SOB: 8.00 - 14.00

Wyszukiwarka

Szukanie zaawansowane

Wega.pl

Zakupy w sklepach WEGA to przede wszystkim gwarancja doskonałych produktów w przystępnych cenach, ale również okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Dlatego Klienci biorąc udział w naszym programie lojalnościowym korzystają podwójnie. 

Co należy zrobić, aby otrzymać nagrody? W pierwszej kolejności należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy w naszym oddziale firmy, uzupełniając jego wszystkie pola oraz zapoznać się z regulaminem programu lojalnościowego, który dostępny jest w sklepie oraz do pobrania poniżej w odnośniku.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo kartę Klienta, która aktywowana jest w ciągu 48 godzin. W celu naliczenia punktów, należy dokonać zakupów w sklepie WEGA, w którym założyli Państwo kartę, za określoną kwotę i okazać kartę podczas transakcji przy kasie.

Zebrane punkty w dowolnym momencie mogą Państwo wymienić na nagrody z katalogu nagród WEGA, który obejmuje narzędzia, materiały budowlane i wykończeniowe i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór nagród pozwoli Państwu zawsze znaleźć coś dla siebie. 
 

 Regulamin programu lojalnościowego WEGA

Zamówienia telefoniczne 601 - 052 - 523
Oprogramowanie sklepu: GOshop

Drogi Kliencie w dniu 25 maja 2018 r., zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną Polityką Prywatności oraz Ogólnymi warunkami handlowymi. Dowiedz się więcej

Zamknij