Twoje zamówienie

Godziny otwarcia

  • PON - PT: 7.00 - 17.00
  • SOB: 8.00 - 14.00

Wyszukiwarka

Szukanie zaawansowane

Wega.pl

Materiały budowlane Łódź - transport HDS Łódź - najtaniej w Łodzi

Odpowiedzialnie i bezpiecznie przewozimy towar na czas w wyznaczone przez klienta miejsce. Posiadamy niezawodną flotę samochodów, gotowych sprostać najtrudniejszym zadaniom. Zatrudniamy doświadczonych kierowców oraz służymy fachowym doradztwem.

Podejmujemy się zleceń bez względu na charakter przewozu - poza wielogabarytowymi ładunkami pomagamy również w przeprowadzkach domów, mieszkań i biur. Świadczymy usługi w zakresie transportu na terenie całej Polski oraz obsługujemy klientów biznesowych i indywidualnych.

Nasi kierowcy są doskonale przeszkoleni oraz posiadają uprawnienia i umiejętności do wykonania każdego zlecenia. Nasze samochody są doskonale wyposażone we wszelkie urządzenia  i zabepieczenia pozwalające na wykonanie zadań z użyciem dźwigu, a nasza firma posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonanie transportu w naszym kraju oraz ubezpieczenie.

Transport HDS w Łodzi

 

Oferujemy załadunek, transport i rozładunek:

  • obiektów modułowych i pojedynczych kontenerów budowlanych (biurowych, socjalnych, sanitarnych i magazynowych)
  • maszyn i urządzeń (tokarek, obrabiarek, wózków widłowych, itp.)
  • materiałów budowlanych
  • prefabrykatów i wyrobów betonowych
  • konstrukcji metalowych (ramy, słupy reklamowe, hale stalowe)
  • wielu innych towarów

  

Zapewniamy transport w atrakcyjnych cenach, które ustalamy według rodzaju towaru i miejsca dostarczenia. Ceny ustalane są indywidualnie dla każdego klienta w zależności od specyfiki zamówienia. Transport wykonywany jest nie dalej niż do drzwi wjazdowych (bramy) budynku wskazanego w adresie dostawy i nie dalej niż do miejsca do jakiego może bez przeszkód i bezpiecznie dojechać samochód transportowy bez stosowania wyładunku i załadunku towaru. Adres dostawy musi być uprzednio odpowiednio przygotowany i dostępny dla samochodu transportowego. W przeciwnym razie transport będzie zakończony w miejscu do jakiego może bezpiecznie dojechać samochód transportowy.

Transport materiałów budowlanych samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi HDS - transport HDS Łódź.

Zamówienia telefoniczne 601 - 052 - 523
Oprogramowanie sklepu: GOshop

Drogi Kliencie w dniu 25 maja 2018 r., zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną Polityką Prywatności oraz Ogólnymi warunkami handlowymi. Dowiedz się więcej

Zamknij