Twoje zamówienie

Godziny otwarcia

  • PON - PT: 7.00 - 17.00
  • SOB: 8.00 - 14.00

Wyszukiwarka

Szukanie zaawansowane

Wega.pl

Wynajem staje się coraz popularniejszą formą użytkowania pojazdów w Polsce. W wielu przypadkach fakt posiadania własnego wózka widłowego nie jest ekonomicznie uzasadniony, przez co korzystniejszym, wygodniejszym i bardziej opłacalnym jest podnajem.

Koszty zakupu czy eksploatacji, to ważne argumenty przed dokonaniem ostatecznej decyzji czy własny wózek widłowy jest potrzebny. Tak naprawdę najważniejsza jest realizacja postawionego celu, czyli wykonanie zadania załadunku, rozładunku czy przetransportowania ciężkich ładunków na płaskiej powierzchni.

Przy wynajmie:

  • nie angażujesz od razu tak dużych środków, jak przy zakupie
  • nie musisz przejmować się problemami związanymi z zarządzaniem flotą, kosztami serwisu czy też badaniami z Urzędu Dozoru Technicznego.

Oferujemy kompleksową usługę wynajmu wraz z dostarczeniem pojazdu pod wskazany adres. Nasz sprzęt zapewni dobrą wydajność i dużą niezawodność bezwzględu na okres wynajmu - krótko lub długoterminowego. Nasza oferta wynajmu obejmuje czołowe wózki widłowe z przeciwwagą o napędzie gazowym o udźwigach 1600 kg z masztami podnoszącymi palety na wysokość do 3,4m.

Poniżej prezentujemy przykładową symulację kosztów za rozładunek naczepy mieszczącej 20 palet cegły ceramicznej o wadze 1200kg. 

OPIS DYSTANS/CZAS STAWKA ŁĄCZNY KOSZT (netto)
DOJAZD DO KLIENTA 10 km 4 zł/km. 40 zł
UŻYTKOWANIE WÓZKA WIDŁOWEGO 1,5 h 80 zł/h 120 zł
POWRÓT DO BAZY 10 km 4 zł/km. 40 zł

*Usługa wynajmu zawiera transport pojazdu we wskazane miejsce przez Klienta oraz rozładunek/załadunek towaru przez naszego Operatora bez dodatkowej opłaty.

Dział wynajmu wózków widłowych - Stanisław Wolski, tel. 605-250-565

Zapytania mailowe prosimy kierować pod adres: biuro@wega-lodz.pl oraz m.wolska@wega-lodz.pl

Zamówienia telefoniczne 601 - 052 - 523
Oprogramowanie sklepu: GOshop

Drogi Kliencie w dniu 25 maja 2018 r., zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną Polityką Prywatności oraz Ogólnymi warunkami handlowymi. Dowiedz się więcej

Zamknij