Twoje zamówienie

Godziny otwarcia

  • PON - PT: 7.00 - 17.00
  • SOB: 8.00 - 14.00

Wyszukiwarka

Szukanie zaawansowane

TAŚMA USZCZELNIAJĄCA MAPEI MAPEBAND

TAŚMA USZCZELNIAJĄCA MAPEI MAPEBAND

8,50pln

Zapytaj o produkt

Dostępność: Dostępny natychmiast

Producent:MAPEI

Opis produktu

Mapei Taśma uszczelniająca Mapeband 120 mm. 

  • Do wykonywania wodochronnych zabezpieczeń złączy dylatacyjnych
  • Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynku
  • Szerokość: 120 mm
  • Cała rolka : 50 mb 

 

Odporna na alkalia taśma do wykonywania wodochronnych zabezpieczeń złączy dylatacyjnych. Przeznaczona do użycia wewnątrz i na zewnątrz budynków.
Stosowana jest przed położeniem warstw izolacyjnych do uszczelniania szczelin dylatacyjnych na tarasach, balkonach itp., a także do wykonywania uszczelnień naroży (łączeń ścian i podłóg) w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych.
Jest również odpowiednia do uszczelniania przerw dylatacyjnych pomiędzy prefabrykowanymi płytami elewacyjnymi, a także odpływów przy kratkach ściekowych oraz przepustów rur i instalacji w łaźniach, natryskach, kuchniach itp.

 

Podana cena  za MB . 


# Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane produkty były prawidłowo opisane, a fotografie w pełni przedstawiały oferowany towar. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zgłoś nam problem i skontaktuj się z obsługą sklepu.

Zapraszamy do dodania opinii o TAŚMA USZCZELNIAJĄCA MAPEI MAPEBAND

(5/5)
Zamówienia telefoniczne 601 - 052 - 523
Oprogramowanie sklepu: GOshop

Drogi Kliencie w dniu 25 maja 2018 r., zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych, czyli tzw. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych). Zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną Polityką Prywatności oraz Ogólnymi warunkami handlowymi. Dowiedz się więcej

Zamknij